Yorgan Yıkama

yorgan yıkama

Hijyenik Halı Yıkama Fabrikası
Yorgan Yıkama

Yorgan yıkama işlemi kesinlikle profesyonel ekip ve malzeme gerektiren bir temizlik alanıdır. Biz Hijyenik Halı Yıkama olarak tecrübeli ekibimizle ve yorganlarınıza hiçbir zarar vermeden yüzde yüz temizlik yapabilen kir sökücülerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler.Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır.Bu işlem için evlerimizde kullandiğimiz çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kulanılmaktadır.

Yorganların temizleme işlemine başlamadan önçe varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır.Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır.Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.Çünku yorganların kurutulması aldatıcı olabilir.Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır.Tamamen kuruyan yorganlar ambalaj’lanır ve adresine teslim edilir.Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz.